Friday, May 8, 2020

Charles Strossi romaan „Saturnuse lapsed“


Ilmunud on Charles Strossi romaan „Saturnuse lapsed“, sarjast Sündmuste Horisont. Tõlkinud Iris-Barbara Jeletski, kaanepilt Scott Grimando.

Selle raamatu peategelane on Freya Nakamichi-47, kes on robot, konkubiin, erialaks 16. sajandi ungari rahvamuusika. Ta on ideaalne, täiuslik, aga saatuse julm nali on, et tema eesmärk muutus mõttetuks umbes 60 aastat enne ta aktiveerimist koos viimase inimese väljasuremisega. Mis aga ei takista kunagi inimeste poolt igale poole välja saadetud robotitel oma tegevust jätkamast... ja nii see tsivilisatsiooni rong kolinal edasi tossutabki.

Raamat on austusavaldus Robert. A. Heinleinile ja Isaac Asimovile.

Seda raamatut, ja ka teisi Fantaasia raamatuid, saab osta, kirjutades meiliaadressil eva.luts111@gmail.com, kirjastuse hind 14 eur. Postikuluks lisan vaid ühe euro. Lisaks on see ka müügil Rahva Raamatu ja Apollo veebipoes, esmaspäevast loodetavasti ka raamatupoodides kohapeal.

Müün soodsalt ka kõiki teisi Fantaasia raamatuid, viimasteks raamatuteks on George RR Martini „Valguse hääbumine“ 14 eur, „Orioni vöö“ 13 eur, Arthur C. Clarke’i „Kuutolmu varing“ 13 eur, „Asumi sõbrad“ 15 eur, „Täheaeg 19. Pilvede sultan“ 13 eur.

No comments:

Post a Comment